Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

OPTİK KARTON ÇANTASI

16.10.2018
3.185
OPTİK KARTON ÇANTASI

Kaliteli Malzemeden Optik Karton Çanta

Gözlükçü mağazaları genellikle satış işlemleri gerçekleştirirken ürün teslimatı sırasında gözlük kılıfı gibi gözlükleri bir karton çanta içerisinde müşteriye teslim etmeyi tercih ederler. Bu karton çantalar küçük boyutlarda ve gözlük kılıflarının içine sığabileceği özelliklerde üretilmiş çantalar olarak kullanılırken özel bir şekilde optik karton çanta olarak adlandırılırlar. Bu çantaların ana özelliklerinden birisi yüksek kaliteli karton malzemeden üretilmiş olmalarıdır. Firmamız bu üretimlerde 210 gram-230 gram arasında karton hammadde kullanmakla birlikte çok yüksek kalite Bristol karton gibi malzemelerden de üretim gerçekleştirmektedir. Genellikle bu çanta modellerinde ipli taşıma kolu ve eklentisi yer alır ve taleplere göre farklı boyutlarda üretim yapılabilir.

Profesyonel Tasarım İle Optik Karton Çanta

Özellikle gözlük mağazaları için ve optik mağazaları için üretilmekte olan optik karton çanta ürünlerinde müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak profesyonel tasarım gerçekleştirebiliriz. Tasarım işlemlerinin uygulanabilmesi için uzman bir tasarım ekibine sahip olmakla birlikte bilgisayar programlarını ve yazılımlarını profesyonel şekilde kullanarak renk, logo ve görsel tasarımları ile metin tasarımlarında istediğiniz kaliteyi sağlayabiliyoruz ve hayallerinizde canlandırdığınız modeli karton çantalar üzerinde uygulayabiliyoruz. Bu sayede müşterileriniz için özel olarak hazırlamış olduğunuz karton çantalarda istediğiniz kaliteli görsellik ve elit görünümü elde edebilir ve bu çantaları rahatlıkla tüm mağazalarınızda kullanabilirsiniz. Genellikle birçok müşterimiz tarafından talep edilen tasarımlarda firma adı, firma logosu ve estetik bir görsellik ile birlikte tasarım talep edilmektedir.

Optik Karton Çanta Hangi Adet İle Sipariş Edilebilir?

İşletmenizin ihtiyaçlarına bağlı olarak istediğiniz farklı adetlerde optik karton çanta siparişi verebilirsiniz. Bu siparişlerde temel esas olarak unsurlardan birini oluşturan adet konusunda istenilen adette üretim yapılması ile beraber minimum fiyat ile tane rakamlarının elde edilebilmesi için 1000 adetten başlamak üzere 1000 adet ve katları ile ilerleyen adetlerde üretim talep edildiğinde daha uygun fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu noktada sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken istifleyebileceğiniz düzeyde ve kullanım miktarınızın ölçüsüne göre doğru oranda sipariş gerçekleştirebilir ve siparişlerinizi İstediğiniz zaman tekrarlayarak yine aynı kalitede ürünleri rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara