Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

FUAR KARTON ÇANTA

16.10.2018
2.940
FUAR KARTON ÇANTA

Fuar Karton Çanta Özellikleri Nelerdir?

Karton çantalar doğada çözünebilen ve geri dönüşümü mümkün olan malzemelerden üretilmiş, çevre dostu ve görüntüsü diğer çanta ve poşetlere göre daha çok resmi ve güzel olan bir çanta türüdür. Piyasada isteğe ve ihtiyaca uygun olacak şekilde farklı farklı boyutta ve modelde karton çantaya ulaşmak mümkündür. Bunun dışında özel üretim karton çantalar yapan şirketler de vardır. Bu özel üretim çantalardan biri de fuar karton çanta modelidir. Bu kâğıt çanta modelleri fuarı düzenleyen kuruluşlar için özel üretilmektedir. Üzerlerinde fuar hakkında ve sponsor olan kurum ve kuruluşlar ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Bu sayede hem fuar ürünlerinin taşınması kolaylaşacaktır hem de katılımcılar arasında fuar ile ilgili ciddi bir organizasyon izlenimi bırakacaktır.

Fuar Karton Çantaların Kullanım Alanları

Uzun yıllar boyunca kullanılmış olan plastik poşet ve çantalar çevreyi geri dönülmez bir şekilde kirletmiştir. Bu kirliliğe bir son verebilmek için çeşitli yollar aranmış ve karton çantalar üretilmeye başlanmıştır. Henüz plastik poşetler kadar kullanımı yaygın olmasa da gün geçtikçe karton çantaların kullanım sıklığında bir artış görülmektedir. Plastik çantalara göre daha kullanışlı olan bu karton çantaların birçok kullanım alanı vardır. Bu alanlardan biri fuar ve kongreler gibi kalabalık kitlelere hitap eden organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda kullanılan fuar karton çanta çeşitleri ile hem daha çok insana ulaşmak hedeflenmiştir hem de karton çanta kullanımının yaygınlaştırılması amaçlanmıştır.

Fuar Karton Çanta Kullanımının Avantajları

Birçok alanda kullanımının gün geçtikçe yaygınlaştığı karton çantaların plastik poşetlere göre birtakım avantajları vardır. İlk olarak doğa dostu olan ve çevre kirliliğine neden olmayan bu karton poşetler aynı zamanda insan sağlığını tehdit edebilecek kanserojen maddeler içermez. Günümüzde birçok gelişmiş ülkede bu nedenlerden dolayı plastik poşet kullanımı yasaklanırken karton çanta kullanımı yaygınlaştırılmaya çalışılmaktadır. Bunun yanında karton çantalar plastik poşetlere göre daha ciddi ve şık bir görüntüye sahiptir. Özellikle fuar ya da kongre gibi organizasyonlarda kullanılan fuar karton çanta çeşitleri hem yapılan işin kaliteli olduğunu göstermekte hem de daha çok insana ulaşmaya imkân sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara