Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Karton Çantalar

16.10.2018
7.569
Karton Çantalar

Karton Çanta Ürünleri

Günümüzde reklam ve tanıtım sektöründe kullanılan çok farklı ürünler bulunmaktadır. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte baskı yapan makine ve sistemlerin de gelişmesi sayesinde çok daha güzel ve özel ürünler kullanılmaya başlamıştır. Bu ürünler arasında çantalar çok tercih edilen seçenekler olarak görülür. Çantalar işletmelerin tanıtımı yapmakla birlikte işlevsel olmaları ve içlerinde bir şeyler taşınmaları sayesinde tercih edilmektedir. Çanta seçeneklerinin daha çevreci olanlarının yaygınlaşması ile birlikte karton çanta seçenekleri kullanılmaya başlamıştır. Plastik ürünlerin yerlerini bu çevreci ve geri dönüştürülebilir ürünler almaya başlamıştır. Karton çantaların, işlenmiş olan kâğıt malzemeden üretilmiş olması birçok kişi için tercih nedeni olmaktadır.

Karton Çanta Çeşitleri

Karton çanta ürünleri farklı seçeneklere sahip olarak işletmelerin tercihine sunulmaktadır. Firma olarak sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi sayesinde çok farklı seçeneklere sahip çantaları tasarlamakta ve üretmekteyiz. Geniş makine parkurumuz ile çantaların en iyi şekilde üretilmesini sağlamaktayız. Karton çanta seçenekleri büyüklük ve model olarak gruplara ayrılmaktadır. Büyüklük bakımından işletmelerin tercihleri doğrultusunda belirleme yapılır. Ayrıca kullanılmak istenen amaç için de özel belirleme yapılarak büyüklük ve genişlik belirlemesi yapılabilir. Bunun yanı sıra karton kalitesine göre de seçenekler bulunur. Sağlam ve uzun ömürlü olabilecek aynı zamanda ağır malzemeler taşıyabilecek özelliklere sahip çanta seçeneklerini işletmeler için sunuyoruz. Sadece çantalar değil hediyelik eşya koymak için özel karton çanta seçenekleri de bulunmaktadır.

Baskılı Karton Çantalar

Karton çanta seçenekleri içerisinde en çok tercih edilenler baskılı olan modellerdir. Dijital baskı makinelerinin gelişmesi ile birlikte bu alanda çok farklı tasarımlar yapılabilmektedir. İşletmelerin tanıtımları ve diğer bilgilerinin yer aldığı baskılı çanta seçenekleri birçok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. İşletmelerin reklamını yapmak açısından oldukça etkili bir yöntem olarak görülür. Dijital baskı sistemi ile istenilen renk ve desene sahip çantalar tasarlanabilir. İstenirse de tek renk baskısı ile üretilmiş çantalar da tercih edilebilir. Bu konuda tercihler tamamen müşterinin seçimine bırakılmış durumdadır. Onların tercihlerine ve belirlemelerine göre istenilen çanta modeli firmamız tarafından üretilebilmektedir. Hem şık hem de uygun fiyatlı çanta ürünleri işletmelere özel şekilde sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara