Karton Çantalarla Çevre Kirliliğinin Önüne Geçin!

Plastik ve benzeri farklı malzemelerden üretilmiş olan torbalar ve çantaların çevreye verdiği zararlarla ilgili olarak bu konuya olan duyarlılığın her geçen gün daha da arttığı dikkate alınırsa karton çantalar en iyi alternatif olarak kişilerin karşısına çıkabiliyor. Genellikle mağazaların ve markaların kullanmakta olduğu çantalarda karton ürünlerin tercih edilmesi ile birlikte bu kötü ilerleyişe bir son verilmesi mümkün olabiliyor. Çevre kirliliğinin karşısında küçük bir adım sayılsa da bu ürünlerin artması ile birlikte çevre kirliliğinin önlenebileceği de düşünülüyor. Özellikle baskılı karton çanta gibi ürünlerin aynı zamanda reklam değeri de bulunduğundan firmaların bu ürünlere yönelmesi mümkün hale geliyor.

Karton Çantalar Sağlığa Zararlı Değildir!

Plastik poşetlerden bahis açıldığında pek çok kişi öncelikle bu poşetlerin doğada çok uzun süreler sonunda çözündüğü ve kalıntılarının doğaya zarar verdiğini belirtmektedir. Oysa çok daha kısa vadede sürekli olarak bu poşetlere maruz kalmanın insan sağlığı üzerinde de olumsuz etkileri bulunmaktadır. Kanser başta olmak üzere pek çok rahatsızlığa doğrudan etki eden plastik ürünlerin yerine baskılı karton çanta kullanımı sağlığa zarar veren kullanımlardan da kişiyi uzaklaştırmaktadır. Özellikle çok sıcak havalarda malzemenin yapısında yaşanan değişikliklerle birlikte plastik poşetlerin zarar verdiği de dikkate alınmalıdır. Oysa karton çantalar sürekli olarak tekrar tekrar kullanılabilme avantajlarına rağmen hiçbir şekilde insan sağlığına zarar verecek bir unsuru üzerinde bulundurmamaktadır.

Baskılı Karton Çantalar Şık Bir Görünüm Sunar!

Baskılı karton çantalarımızın tamamında siz firma ve markaların bizlerden talep ettiği tasarımlara uygun şekilde çantaları ortaya çıkarmaya gayret ediyoruz. Bu noktada çantanın renginden başlayarak çanta üzerinde yazılı olan marka isimlerine ve çanta üzerinde yer verilen görsellere kadar her noktada en iyi sonucu almanızı mümkün hale getiriyoruz. Ürettiğiniz ürünler ne kadar kaliteli ve şık olursa olsun alışveriş yapan kişilerin onları bir çanta ile taşıyarak götüreceği fikrinden hareketle ürünlerle uyumlu kaliteli ve şık görünümlere sahip baskılı karton çanta ürünlerine ağırlık vermek önemli bir hal almaktadır. Karton çantalar küçük eklemelerle birlikte çok büyük ağırlıkları da taşıyabilecek seviyeye gelebilmektedir.

ÇANTA FABRİKASI olarak toptan karton çanta ve toptan karton kutu sektörlerinde yıllardır çalışıyoruz. Sadece İstanbul değil, Ankara ve İzmir karton çanta sektörü başta olmak üzere Türkiye’nin heryerine ürünlerinizi yolluyoruz. Uygun baskılı karton çanta fiyatları ve bilgi talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.