Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

ÇANTA FABRİKASI;

Kalitemizden Asla Ödün Vermiyoruz!

Teknolojinin beraberinde getirmiş olduğu yenilikler öncülüğünde sizlere çok daha kaliteli hizmetler verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Kaliteli hizmetlerimizi ise sektörün en iyisi olarak açıkça ortaya koymaktayız. Bir an olsun ödün vermediğimiz kalitemiz sayesinde müşteri memnuniyetini ise üst düzeye çıkarmaktayız. Başarılı hizmetlerimize özgünlüğümüzü de dâhil etmekte böylece doğruluktan da ödün vermediğimiz ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Karton çanta ile kraft çanta sektöründe parmakla gösterilmekteyiz. Ürünlerimizde kalite kadar fiyat konusunda da uygunluktan ve müşteri memnuniyetini esas almaktan yanayız. Zira önceliğimiz, ürünlerimizin kalitesi kadar fiyatlarıyla da müşterilerimize hitap etmesidir.

Bireysel Ve Kurumsal Talepler Ürünlerimizi İşaret Ediyor!

Kraft ve karton çanta imalatı yaparak karşınıza çıkan firmamız, baskılı, baskısız ve hediyelik seçenekleriyle müşterilerinin beklentilerine gerek ilgi gerekse de ihtiyaç kapsamında cevap vermektedir. Her biri farklı sektörde yer alabilen geniş müşteri portföyümüz için ihtiyaç duyulan sayı kadar ürün çıkarıyor, bu konuda da tıpkı diğer konularda olduğu gibi müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Hızlı olduğu kadar ekonomik çözümleriyle de dikkat çeken firmamız kişilere olduğu gibi kurumlara da hizmet vermektedir. Zira bireysel olarak tercih edilebilecek olan ürünlerimiz, kurumsal olarak da iyi bir reklam aracı niteliğindedir. Reklam yapmanın en orijinal ve en çekici yollarından biri olan ürünlerimiz bu noktada hemen herkese hitap edebilen ve kendisine yönelik talepleri geçen her gün daha da arttırmayı başarabilen çekiciliği beraberinde getirebiliyor. O halde gerek kendinize gerekse de markanıza yönelik bir şeyler yapmak isterseniz en doğru ve en akıllıca tercihlerin ürünlerimizi işaret ettiğini bilmelisiniz.

Tercihleriniz Ayrıcalığınız Oluyor!

Makine parkurunun yüksek kapasitesi, kalitenin üst düzeyde yer alması, fiyatta uygunluğu öngörmesi, müşteri memnuniyetini ise %100 sağlayabiliyor olması, firmamızın neden tercihiniz olması gerektiğini açıkça göstermektedir. Bir saatliği 300 metrekarelik baskı kapasitesine sahip olan makine parkurları, uzman kadrosu, avantajlı çıkabileceğiniz makul fiyatları ve etkin çözümleri ise tercihiniz olduğumuzda farkına varabileceğiniz ayrıcalıklarınızdan yalnızca bazılarıdır. Öyleyse kraft ve karton çanta sektörüne damgasını vuran firmamızın istediğiniz an yanınızda olacağını unutmayın.

 

GENİŞ MAKİNA PARKURU, Son teknoloji ürünü dış mekan ve iç mekan dijital baskı makinaları ile saatte 300 metrekare baskı kapasitesi.

EN İYİ KALİTE, Alanında uzman kadrosuyla Dijital Baskı ve uygulamalarında mükemmel sonuç.

EN UYGUN FİYAT, Rakiplerine göre bir çok avantaja sahip olan firmamız, bu avantajları müşterilerine

yansıtarak sektörün en ekonomik fiyatlarını sunmaktadır.

% 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, Gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına en etkin ve yaratıcı çözümler sunuyor.

BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN!

 

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara