Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Karton Poşet

17.10.2018
3.485
Karton Poşet

Karton Poşetlerle Kurumsal İtibarınızı Artırın!

Alışverişler sonrasında kişilerin ürünleri taşıyabilmesi için kendilerine firmalar, mağazalar tarafından verilen poşetlerle ürünlerin başka noktalara taşınması kolaylaşabiliyor. Ancak çevre kirliliğinin son derece arttığı günümüzde gelişen duyarlılıklar sonucunda artık bu tür naylon poşetlerin kullanımı söz konusu firma ya da mağaza hakkında da kötü bir fikir elde edilmesine sebep olabiliyor. İşte bu noktada hem doğada kolayca çözünebilen hem defalarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilen hem de bütün bu özellikleriyle kurumsal itibarın korunması ve hatta artmasını sağlayabilecek olan karton poşet ürünleri tercih ediliyor. En iyi kalitede karton malzemesi kullanarak üretmiş olduğumuz bu ürünleri baskıda tercih ettiğimiz üstün yöntemlerle bir reklam aracına da çeviriyoruz.

Poşetlerle Reklamınız Geniş Kitlelere Ulaşsın!

Karton poşetlerin kullanılmasının bir başka sebebi de mağazaların ya da markaların müşterilerinin gözünde iyi bir itibar bırakması ve bu ürünleri yerde kullanarak kendi reklamlarının bilinçsiz bir şekilde geniş kitlelere yapılmasının sağlanması olmaktadır. Alışverişleri sonrasında ürünleri taşımak için karton poşet almış olan kişiler başka alışverişlerinde ya da günlük gezileri sırasında eşya taşımaları gerektiğinde de bu poşetleri kullanabilmektedir. Poşetlerin üzerine yazdırılmasını istediğiniz yazıları ya da eklenmesini istediğiniz görselleri dahil ederek bu poşetleri birer reklam aracı haline de getirebilirsiniz. Bu sayede reklam için yapacağınız harcamaları bir kenara bırakarak bunu aynı zamanda müşterilerinizin ilgisini de çekecek ürünlere tercih edebilirsiniz.

Hızlı Teslim Uygun Fiyat!

Dijital baskı sektörü içerisinde yıllardan beri faaliyetlerine devam eden bir firma olarak karton poşet ürünleri söz konusu olduğunda sizlere alabileceğiniz en kapsamlı hizmetleri sunmak üzere faaliyetlerimizi ortaya koyuyoruz. Geniş makine parkurumuz sayesinde çok kısa sürede bizlerden talep etmiş olduğunuz karton poşetlerin sizlere sunulmasını sağladığımız gibi bu ürünler için belirlediğimiz fiyatlarla da memnuniyet düzeyinizin artmasını mümkün hale getiriyoruz. Dijital baskı ve uygulamaları alanındaki son teknolojileri tercih ederek sizlere sunduğumuz karton poşetlerde ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler ortaya koymaya gayret ediyoruz. Bu sayede elde ettiğimiz müşteri memnuniyetinde yüzde yüz rakamını hedeflemiş olmamız da gerçekçi hale geliyor.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara