Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

karton poşet firmaları istanbul

10.03.2020
508
karton poşet firmaları istanbul

En Çok Tercih Edilen Karton Poşet Firmaları İstanbul

Karton poşetleri tercih eden kurumların sayısı her geçen gün artıyor. Bunda karton poşetin avantajları ve diğer ambalaj ürünlerine kıyasla olumlu yönleri etkili oluyor. Kurumların kendi logolarını, isimlerini markalarını basarak hedef kitlelerine sundukları karton poşetler daha geniş kitlelere ulaşmanın püf noktasını oluşturuyor. Karton poşet firmaları İstanbul genelinde ihtiyaçları karşılamaya çalışırken bizler bu alanda tecrübemiz, deneyimimiz ve güçlü altyapımız ile öne çıkıyoruz. Kurumlara özel tasarımlar geliştirip hızlı ve kaliteli karton poşet imalatlarıyla ihtiyaçları kısa sürede karşılamayı başarıyoruz.

Karton Poşetlerde Tasarım Süreci

Karton poşet firmaları İstanbul genelinde çeşitli yönlerden birbirinden ayrılır. Bu alanda bizler tarafımızla iletişime geçtiğiniz andan ürünlerinizi teslime kadar süreci hassasiyetle yürütüyoruz. Özellikle baskı öncesi çalışmalarımızla ayrıcalıklı hizmet sağlıyor, ortaya kusursuz sonuçların çıkmasını netice veriyoruz.

Karton poşetlerin tasamı son derece ilgi çekici olmalı. Çünkü insanlar ilk olarak poşetin tasarımını görecekler, ona göre marka ile bir iletişim kuracaklardır. Bu yüzden renk seçimlerinde çarpıcı; fakat uyumlu seçimlerde bulunulmalıdır. Eğer kurum ile özdeşleşmiş bir renk ve desen varsa karton poşetlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bu, kurumsal ciddiyete ve markalaşmaya katkı sağlayacaktır.

Karton poşetleri bazı kurumlar promosyon gibi dağıtmayı tercih ederken bazı kurumlar sattıkları ürünleri karton poşetlere koyarak müşterilerine verirler. Eğer ürünleri karton poşet içerisinde verecekseniz boyutunu ona göre belirlemelisiniz. Ürünlerinizin genel boyutları bu konuda fikir verici olacaktır. Bizler her boyutta tasarım ve imalatlar gerçekleştirebiliyoruz.

Etkileyici Baskılara Sahip Karton Poşet İmalatı

Karton poşet tasarımında baskıların doğru ölçülerde, hassasiyetle tasarlanıp uygulanmaları gerekir. Firmamız birbirinden farklı şablonlar üzerinden ürünleri baskı için tasarlayabildiği gibi özel şablonlar da hazırlayabilmektedir. Talebe göre farklı boyutlardaki çantalar için aynı renk ve desendeki baskılar yapılabilmekte, tamamıyla bir bütün projeler geliştirilebilmektedir.

Karton poşet firmaları İstanbul genelinde hizmet verirken kurumların bu tür ürünlerden en büyük avantajı uzun soluklu reklam ürünlerine sahip olmalarıdır. Çünkü insanlar güzel ve kaliteli buldukları karton poşetleri günlük hayatta da kullanmakta, bu da gittikleri her yerde sizin reklamınızı yapmaları anlamına gelmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara