Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Karton Çanta Fiyatları İstanbul

10.03.2020
660
Karton Çanta Fiyatları İstanbul

Karton Çanta Fiyatları İstanbul’da Daha Ucuz

Uzun yıllardır hayatımızda yer edinen naylon poşet, günümüzde yerini karton çantaya bırakmaktadır. Karton çantaya geçişin yaşamımız için önemli olan birçok sebebi vardır. Yapılan bilimsel araştırmalar, bu naylon poşetlerin yapımında kullanılan materyallerin, kanserojen etkiye sahip olduklarını ortaya koymakta ve insan vücuduna önemli derecede zararlı etkisinin olduğunu belirtilmektedir. Sadece poşete temas edilmesinde değil, yiyecek sebze meyvelerin de bu poşetlerde muhafaza edilmesi gıdalara zararlı kimyasalların bulaşmasına sebep olmaktadır. Ve bu gıdaların tüketilmesiyle birlikte, zehirli maddeleri vücudumuza almaktayız.

Firmamız karton çanta kullanımının avantajlarını farkında olarak, müşterilerimizin de hayatlarına geçirebilmeleri için çalışmakta ve çeşitliliği gün geçtikçe artırmaktadır. Sağlıklı, kullanışlı ve görsel güzelliğe sahip olmasının yanı sıra marka ve iş yerleriniz için etkili birer reklam ve tanıtım aracıdır. Karton çanta fiyatları İstanbul, sektöründe sizlere cazip teklifler sunmaktayız.

Firma Reklam Ve Tanıtım Aracı Olarak Neden Karton Çanta Kullanmalıdır?

 • Son derece işlevseldirler,
 • Kaliteli görünüm yaratır,
 • Çevreci olmasıyla sosyal sorumluluk imajı yaratır,
 • Elden ele taşınarak reklam ağını genişletir,
 • Prestijli bir duruş sergiler,
 • İş hediyelerinde şık ve zarif durur, gibi daha birçok sebep eklenebilir.

İş yeri amaç ve duruşunuza göre istediğiniz form, renk ve şekilde uzman kadromuz tarafından tasarımlarınız size özel olarak oluşturulmaktadır. Yapacağınız tercih sonucunda, kullandığımız gelişmiş son teknoloji baskı makinelerimizle ürünlerinizi hazırlamaktayız. Böylece firmanızın değeri ve sunduğu değer açığa çıkmaktadır. Karton çanta fiyatları İstanbul, piyasasında verdiğimiz hizmet kalitesiyle uyguladığımız fiyatlandırma politikası bizi bir adım öne çıkarmaktadır.

Hizmet alanımız bununla sınırlı kalmayıp, müşterilerimize bireysel ve özel alanlarında da alternatifler sunmaktayız. Sevdiklerinize vereceğiniz güzel ve anlamlı hediyeler için şık ve bir o kadar özenli kutulara sahip olabilirsiniz. Onlara verdiğiniz değeri, sağlıklı ve özel kutularla gösterebilir hediyenizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. İstediğiniz ölçü, model ve ebatlarda tasarımlar hazırlayarak bu alanda sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız.

Neden Biz?

 • Kaliteli
 • Müşteri memnuniyeti
 • Zengin içerik
 • Uygun fiyatlandırma
 • Modern ve yenilikçi
 • %100 yerli

Taşıdığımız bu özellikleri bizleri tercih ederken göz önünde bulundurabilirsiniz. Karton çanta fiyatları İstanbul, yapılanması içinde firmamız yerini sağlamlaştırmış emin adımlarla ilerlemektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara