Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Karton Çanta Fiyatları

10.03.2020
739
Karton Çanta Fiyatları

Karton Çanta Fiyatları Hiç Bu Kadar Uygun Olmamıştı!

Dünyamızda sanayileşmenin hızla artış göstermesiyle birlikte, yaşadığımız ve çokça şey borçlu olduğumuz doğaya verdiğimiz zarar da aynı hızla artış göstermektedir. Verilen zararların oldukça büyük bir kısmını da alışverişlerde, çarşıda, pazarda sık sık kullandığımız naylon poşetler oluşturmaktadır. Bu plastik madde içeren poşetler sadece doğaya zarar vermekle kalmayıp aynı zamanda, vücudumuza da büyük zararlar vermektedir.

Firma olarak bizler doğanın ve insanın değerini bilerek ilerlemeyi misyon edinmekteyiz. Öncelikle amacımız, karton çanta kullanımının önemini anlatmak ve halkımızı bu konuda bilinçlendirmektir. Son dönemde, doğaya ve insana verdiği zararların sürekli gündeme getirilmesi ve yaptığımız farkındalık yaratma çabaları işe yaramaktadır. Artık kullanım alanları ve fazlalığı bilinç düzeyinin değişmesiyle birlikte azalmakta, yerini daha kullanışlı ve sağlıklı maddeler almaktadır. Karton çanta fiyatları, poşet fiyatlarıyla karışlaştırıldığında pahalı görünse de yararları ve uzun ömürlü olması tercih edilmesine sebep olmaktadır. Karton çantalar böylelikle daha fazla görünür olmakta ve hızla kullanımı yayılmaktadır.

Karton Çantalarımızın Tercih Edilme Sebepleri:

  • İnsan sağlığına ve doğaya zararsız olması,
  • Geri dönüşümünün sağlanabiliyor olması,
  • Şık bir görüntüye sahip olması,
  • Uygun maliyetlerle ulaşılabilir olması,
  • Kolay ve rahat kullanıma sahip olması,
  • Kalitesiyle kullanıcıya değerli hissettirmesi, olarak sıralanabilir.  

Sadece bireysel kullanımlarınızda değil, firma ve iş yerleriniz için de önemli bir araçtır. Firmamız kurumsal veya ticari her türlü sektörde hizmet vermekte imajınıza uygun tasarımlar oluşturmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji ve sistemlerle birlikte, baskı ve tasarım çalışmalarımızı geliştirmekte sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Karton çanta fiyatları, kullanılacak yer, sayıya ve baskı çeşitlerine göre farklılık göstermektedir.

Karton Çanta Çeşitlerimiz:

  • Karton çanta
  • Baskılı karton çanta
  • Hediyelik tasarlanan karton çanta, olarak üç çeşit çalışmamız bulunmaktadır.

Yeniliğe açık ve özgün tasarım yeteneklerine sahip ekibimizle birlikte bu çalışmalarımızı gerçekleştirmekte, sizlerin isteği ve talebini önemseyerek ilerlemekteyiz. Her alanda müşteri odaklı çalışan firmamız, karton çanta fiyatları belirlerken de sizleri düşünerek hareket etmekte olup rakiplerimizle aramızda fark yaratmaktadır. Tüm bu sebeplerle firmamız kalite ve üretimde öncü olmakla birlikte, sıkça tercih edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara