Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Baskısız Karton Çanta

10.03.2020
754
Baskısız Karton Çanta

Baskısız Karton Çanta

Ürün satışı yapan her firma tarafından gerek duyulan bir ürün olan çanta ve paketleme gereçleri çok daha konforlu bir satış süreci, memnuniyet yüzdesi yüksek bir kurum itibarını beraberinde getirecektir. Birçok farklı model çanta olsa da baskısız karton çanta hem sağlamlığı, hem naylon poşetlere göre daha sağlıklı olması, daha şık ve estetik bir görünüm içermesi nedeni ile tercih edilmektedir.

Taşıma esnasında sunmuş olduğu konforlu taşıma süreci ve daha birçok artısı ile ön plana çıkan karton çanta ürünlerimizi sizlerde Çanta Fabrikası olarak bizlerden alabilir, kaliteli hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

Baskısız Karton Çanta Üretim Sürecimiz ve Özellikleri

Karton çantalar birçok işletme tarafından tercih edilmekte olup, her işletme tarafınca gereksinim duyulan çanta boyutuna göre sipariş edilmektedir. Değişik boy ve ölçüşlere sahip olarak üretilen bu karton çanta modelleri ayrıca baskılı ve baskısız karton çanta şeklinde gruplandırılmaktadır. Baskısız olan model, daha uygun bir maliyet ile üretildiği için daha bütçe dostu olan bir modeldir.

Üretimde kullanılan karton çeşidi, kartonun dikey mi yoksa yatay konumda mı üretileceği, ebatları, lak ya da selefon işlemi uygulanması, seri olarak üretilecek olan adet sayısı gibi özelliklere göre karton çantalar imal edilmektedir. Bu üretim modeli sayesinde daha spesifik bir hizmet sunulmaktadır.

En Uygun Fiyatlar ile Sunulan Kaliteli Karton Çantalarımız

Karton çantalar daha sağlıklı, konforlu ve şık ürünler olsa da her müşteri tarafından merak edilen konuların başında bu hizmetin ne kadar bir maliyet ile gerçekleştirilebileceğidir. İşte burada bizler Çanta Fabrikası olarak kurum misyonumuz gereği, müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile çalışma göstermekte, kalite standartlarını düşürmeden en uygun fiyatlar ile sizlere baskısız karton çanta üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Karton çanta imalatımızda teknolojik gelişmelerden maksimum seviyede faydalanmakta, hızlı, etkin ve seri üretim özellikli imalathanemizde sizlerin taleplerini hızlı ve kaliteli bir şekilde üretmekteyiz. Profesyonel çalışma yapımız ile sizlere sunmuş olduğumuz bu karton çanta üretim hizmetlerinde sizlerde bizleri tercih edebilir, en kaliteli çantaları Çanta Fabrikası güvencesi ile alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara