Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

ABİYE KARTON ÇANTASI

16.10.2018
1.606
ABİYE KARTON ÇANTASI

Taşınabilir Reklam Aracı

Firmalar logolarını ve isimlerini karton çantaların üzerine bastırarak, bir anlamda reklamlarının sokaklarda dolaştırmaya çıkarmış oluyorlar. Biz diyelim marka imajı, siz deyin marka bilinirliği. Her firma billboard reklamı vermek ya da dev reklam panolarından sesini duyurmak zorunda değil açık alanda reklam yapmak için. Hem şık hem işlevsel karton çantalarla bırakın reklamınız sokaklarda dolaşsın.

Şıklar,

Giyinmiş, süslenmişiz ya da çok abartmış olmasak bile bir şekilde kıyafetlerimizin arasında bir uyum yakalayıp sokağa çıkmışız. Sonra eve geri dönmüşüz; çünkü gittiğimiz yerde ya da yolda bize lazım olacak bazı eşyaları yanımıza almadığımızı fark etmişiz. Bir bakmışız ki evde sadece buruşturulmuş beyaz market poşeti var. Hoş mu şimdi yani?

İkinci senaryo ise şu: Eve döndüğümüzde eşyalarımızı şık bir karton çantanın içine koyup özgüvenle dışarı çıkıyoruz. Taşıması da daha kolay oluyor hem ve evet, doğruya doğru, poşet sefil; karton çanta şık.

Çevre Dostu!

Karton çantalar kâğıttan üretildikleri için geri dönüşümleri daha kolay ve hızlı oluyor. Ozonu delen sadece sıktığımız parfümler değil. O plastik poşetler var ya, onlar doğada kaç senede yok oluyor biliyor musunuz? Kâğıt poşetler ve çantalar kullanılıp atıldıktan sonra doğanın hazmedemediği birer çöp olmuyor, uslu uslu geri dönüyor ve çevreye zarar vermiyorlar.

Dayanıklılar

Kaliteli kâğıttan yapılan karton çantaların tabanları kalın oluyor ve içlerinde ağır ya da sivri bir şeyler taşınırken delinip gitmiyorlar.

Karton çanta imalatında dördüncü belirlenecek unsur adettir. Karton poşet istenilen adette üretilebilmekle beraber tane fiyatının minimum seviyeye inebilmesi için kimi ebatta 1000 adetle başlayıp 2000, 3000, 5000 gibi adet arttıkça tane fiyatlarında aşağı düştüğünü görmekteyiz. Karton torba yaptıracak firma depo alanı ve tüketim sıklığına göre doğru adette üretim yaparak maliyetini en aşağı çekecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara