Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

karton poşet fiyat

10.03.2020
1.424
karton poşet fiyat

Marka Prestijine Uygun Karton Poşet Fiyat Avantajları

Doğa, geçmişten bize miras bırakıldığı gibi bizden de gelecek nesillere miras bırakılmalıdır. Bu mirası en güzel şekilde geleceğe taşımak adına çeşitli kullanım alışkanlıklarından, yaşam standartlarından feragat etmek gerekiyor. Bu noktada plastik poşetler uzun yıllardır en temel ambalaj malzemeleri idi. Fakat plastiğin doğada çözülmesi uzun yıllar almakta ve pek çok kirliliğe sebep olmaktadır. Üstelik tüketimin artmasıyla doğanın kendini temizlemesi de neredeyse olanaksız hale gelmektedir. Bütün bunların farkına varılması ile tüm dünyada daha bilinçli bir toplum oluşmaya başlamıştır. Ülkemizde buna destek vermek adına öncelikle plastik poşeti ücretlendirmiş, zamanla da tamamen tedavülden kaldırılması düşünülmektedir. Buna alternatif olarak firmamızın uzun yıllardır üretmekte olduğu ve uygun karton poşet fiyat avantajlarıyla tercihe sunduğu karton poşetler en iyi seçenektir.

Kaliteli ve Firmaya Özel Karton Poşet Fiyatları

Karton poşet fiyat avantajı haricinde estetik olarak da son derece makuldür. Tamamen doğal malzemelerden üretilip kısa ve uzun vadede insan sağlığına, çevre sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Üstelik tasarım olarak tamamen özelleştirilebilir. Güçlü altyapımız ve profesyonel kadromuz bu alanda her türlü tasarımı yapabilmekte, tasarımdan üretime geçerek ihtiyacınız olan poşetleri hızlı şekilde sizlerle buluşturabilmektedir.

Karton poşet imalatımızda üzerine firmanıza ve markanıza ait bütün yazılar, görseller istediğiniz şekilde basılabiliyor. Tasarım süreci tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda yürütülüyor. Onayınız alınmadan kesinlikle üretime geçilmiyor.

Karton Poşet Fiyat Belirleme Standartları

Karton poşet fiyat standartları üretimde kullanılacak malzemenin kalitesine, istenilen karton poşet sayısına, çantaların ebatlarına göre değişiyor. Firmamız daima kaliteyi uygun fiyatla buluşturmayı esas almakta ve piyasa koşullarında en avantajlı fiyat tekliflerini sunmaktadır. İstenilen çanta adedi arttıkça fiyatlandırma adet başına daha uyguna gelecektir. Bu yüzden tavsiyemiz ilerideki ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak sipariş vermeniz yönündedir.

Karton poşetler üzerine baskı farklı yöntemlerle yapılabilmekte, bu da fiyatlandırmada belirleyici olmaktadır. Tercihe göre tek yüze baskı ya da çift yüze baskı yapabiliyoruz. Bu, tamamen sizin tercihlerinize ve hedef kitlenize vereceğiniz hizmete bağlı. Görsel veya metin eklemelerini aynı kalitede her şekilde, her boyutta yapabiliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara