Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Kraft Karton Çanta

24.11.2018
1.438
Kraft Karton Çanta

Prestijli Bir Tercih Kraft Karton Çanta

Bir mağaza tarafından ürün satışı gerçekleştirilirken hazırlanan ürünlerin müşteriye teslim edilmesi amacıyla çanta kullanılması gerekir. Bu çantalar noktasında bazı esnaf mağazaları ve büyük mağazalar plastik ve naylon çantaları tercih etse de bazı markalar kendini daha prestijli bir konuma ulaştırmak için karton çanta kullanmayı tercih etmektedir. Karton çantalar piyasada kullanılan naylon ve plastik çantalara göre çok daha dayanıklı ürünler oldukları için müşteriler tarafından her zaman farklı amaçlar için de tercih edilen ürünler olmaktadır. Bu nedenle müşteriler gözünde prestijli bir konuma ulaşmak ve ürün satışlarınızda daha elit bir görüntü oluşturmak için kraft çanta tercih edebilir ve ürünlerinizi bu çantalar ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

Kraft Karton Çanta Ürünleri Nasıl Seçilebilir?

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen kraft Karton çanta ürünleri genellikle ipli bir şekilde kulp eklentisi sağlanarak üretilmektedir. Kulplarda kullanılan ip kalitesi, rengi veya boyutları değişmekle birlikte aynı şekilde çanta boyutları da değişkenlik göstermektedir. Temel olarak bu çantalar düz bir zemine bırakıldığında dik durma özelliği yer alırken, katlanarak çok daha küçük bir boyuta kavuşturulabilir ve düzenli bir şekilde istiflenebilir. Bu nedenle karton çanta ürünleri için firmamızdan sipariş vermek istediğinizde öncelikle hizmet vermekte olduğunuz sektöre ve satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin boyutlarına ve özelliklerine göre karton çanta boyutlarını ve türlerini belirlemeniz gerekir. Seçtiğiniz ürünler ile birlikte ürün satışlarında sağladığınız sunum kalitesi sizin için iyi bir geri dönüş sağlayacaktır.

Kraft Karton Çanta Tasarımlarında Baskı Kalitesi

Firmamız tarafından sizin için özel olarak üretilen kraft Karton çanta ürünlerinde istediğiniz görseller ile birlikte kaliteli bir şekilde baskı uygulanabilir. Bu baskı çalışmalarında tek renk kullanılabileceği gibi isterseniz renkli tasarımlarda uygulanabilir. Bu sayede istediğiniz görsel kaliteyi sağlayacak şekilde yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz ve müşterileriniz için kalite sağlayacak çantalar elde edebilirsiniz. Bu çantalar isteğinize bağlı olarak giyim mağazalarında, kırtasiyelerde, hediyelik eşya dükkanlarında, pastanelerde, şekerleme mağazalarında, bijuteri ve tuhafiyelerde, kitapçılarda ve gözlükçülerde kullanılabilir. Sayılan farklı sektörler gibi birçok farklı sektörde kalite ve prestij amacı ile bu çantalar tercih edilebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara