Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Karton Çanta Fiyatları

24.11.2018
1.141
Karton Çanta Fiyatları

Karton Çantalar Firmanız Hakkında İyi İzlenimler Yaratır!

Her geçen gün daha da büyük bir sorun haline gelen plastik ürünlerin kullanımı en yoğun şekilde çantalar ve poşetlerden kaynaklanarak kendini göstermektedir. Bu noktada giderek daha ciddi bir problem olan plastik kullanımına karşı karton malzemeden yapılmış olan ürünlere ağırlık vermek iyi bir seçenek olmaktadır. Bizler yıllardan beri dijital baskı ve uygulamaları alanında sahip olduğumuz deneyimle birlikte plastik çanta ve poşet kullanımlarının önüne geçerek çevre kirliliğine sebep olmayacak ürünleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Özellikle üzerinde firmanıza ya da markanıza ait görselleri ve yazıları bulunduran ürünleri, çok uygun karton çanta fiyatları ile sizlere sunarak bu gelişmede katkınızın olmasını da sağlıyoruz.

Karton Çanta Tasarımları Nasıl Yapılır?

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan hizmet anlayışımızın bir gereği olarak karton çanta fiyatları belirlemesinde malzemenin kalitesi, istenilen çanta sayısı adedi ve çantaların büyüklüğü gibi noktalara dikkat ederek fiyat tekliflerimizi sunuyoruz. Bu aşamadan sonra çantaları bizlere yaptırmak istediğinizde çantaların nasıl olmasını istediğiniz ve üzerinde neler yazılı veya basılı olmasını talep ettiğinizi sizlerden öğreniyoruz. Tamamıyla söylediğiniz detaylara uygun şekilde karton çantaların tasarımlarının yapılmasını sağlıyoruz. Bu aşamada karton çantaların sadece bir yüzüne veya iki yüzüne de görsel ve metin eklemelerini yapabiliyoruz. Bu türden çalışmalarımızda maliyet konusunda herhangi bir değişikliğin olmaması rahatlıkla seçim yapmanızı da mümkün hale getiriyor.

Karton Çantalar Dayanıklı Mıdır?

Genellikle çok ağır olmayan ürünlerin aşındığı karton çantalar konusunda pek çok firma ve marka bu ürünlerin dayanıksız olabileceğini düşünmektedir. Özellikle çok uygun karton çanta fiyatları ile ürünlerin temin ediliyor olması birçok kişi ve kurumu bu ürünlerin kalitesi konusunda düşündürmektedir. Oysa karton çantalar kendi halleriyle kaliteli karton malzemelerinin kullanılmasının ardından son derece dayanıklı bir kullanım sağlasa da aynı zamanda daha ağır ve taşıması güç gerektiren ürünler için güçlendirilebilmektedir. Askı veya çeşitli aparatların karton çanta içerisine dahil edilmesiyle birlikte sorunsuz bir şekilde her türlü ürünün çantada taşınması sağlanabilmektedir. Ürünlerimiz ve fiyat tekliflerimiz hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara