Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Doğa dostu tercihiniz

16.10.2018
732
Doğa dostu tercihiniz

Plastik poşetlerin doğayı kirlettiği hepimizce bilinen bir gerçek. Yaptığınız alışverişin üzerinden yüzyıllar geçmesine rağmen ambalajı doğada yok olmuyor. Doğayı en çok kirleten varlık olan insan olsa da bunu telafi edecek, doğayı kurtarıp temizleyecek olan da yine insandır. Karton çanta ve poşetler plastik poşetlere kıyasla doğada çok daha kısa sürede yok olur. Hatta bazı kağıt türleri geri dönüşmüş kağıtlardan üretildiği için doğayı korumak adına çok daha uygundur. Doğayı korumak için karton çantave poşetler baskılı ya da baskısız olarak tercih edilebilecek en uygun seçenekler arasındadır.

Eskiden insanlar alışverişlerinde kağıt çantalar, keseler kullanılırdı. Zamanla bu gidişat yerine pratik çözümlere bıraktı. Plastik ambalajlar yaygınlaşmaya başladı. O dönemden bu yana da insanlar doğayı daha çok ve daha hızlı kirletir hale geldiler. Günümüzde doğayı korumaya yönelik ve görsel anlamda karton poşetler dönüş başladı.

Karton çantalar doğaya zarar vermemesinin yanı sıra sağlığa da zararlı maddeler içermez. Belirli sıcaklıkların üstünde ve uzun süreli kullanımda zararlı kanserojen madde açığa çıkaran naylon poşetlere kıyasla karton çanta hem daha sağlıklı hem de daha uzun ömürlüdür. Uygun şartlarda ve doğru bir şekilde kullanıldığında uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan karton çanta birçok anlamda naylon poşetlerden daha kullanışlıdır.

Karton çantalarda doğa dostu ve sağlıklı olmasının yanı sıra en önemli unsur da şık ve kaliteli bir görünüme sahip olmasıdır. Kaliteli bir ürün satışı yapıyorsanız müşterileriniz sizden bunu yine kaliteli şekilde sunmanızı bekler. Karton çanta ile şık bir sunum yaparak hem müşteri memnuniyetini sağlayabilir hem de potansiyel müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. Müşterileriniz sizin karton çantanızı kullanmaya devam ettikçe adeta bir reklam panosu gibi karton çantanın avantajlarını yaşarsınız.

Ucuz karton çanta olarak kurumsal ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Toptan bir şekilde karton çanta alımı yaparsanız ihtiyacınızı çok daha ekonomik şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Kaliteli baskı makinelerimiz, uzman kadromuz ve bu alandaki deneyimimizle hizmetinizdeyiz. Merak ettiğiniz her konuda, aklınızdaki soruların cevapları için bize ulaşabilir ihtiyaçlarınıza kaliteli ve ekonomik çözümler bulabilrsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara