Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Baskılı karton çanta

10.03.2020
851
Baskılı karton çanta

Baskılı Karton Çanta Niçin Tercih Edilir?

Baskılı karton çanta pek çok farklı amaç için kullanılabiliyor olsa da en temel kullanım gerekçeleri promosyon ürünü olmalarıdır. Mağazalarda alışveriş yapıldıktan sonra ürünün içerisine konulduğu körüklü çantalar ip ya da hasır gibi kulplara sahiptirler. Son derece etkili ve dikkat çekici promosyon ürünleri olarak rağbet görür, sadece tek seferlik değil, aynı zamanda müşterilerin günlük hayatta da kullanmaya devam ettikleri ürünlerdir. Eğer estetik ve sağlam olursa müşteriler daha sonra kullanmaya devam eder ve gittikleri her yerde firmanın reklam yüzü olurlar. Firmanıza ait logo, bilgiler, iletişim bilgileri gibi detayların baskılandığı çantalar sokaklarda, caddelerde, misafirliklerde sizin reklamınızın yapılmasını sağlar. Kullanımının pratik olması ve tekrar tekrar kullanılabilmesi onları vazgeçilmez kılar.

Baskılı Karton Çanta Nasıl Tasarlanır?

Yapılan araştırmalar müşterilerin baskılı karton çanta içerisinde ürünlerini veren firmaların müşteriler tarafından daha güvenilir ve daha samimi bulunduğu ortaya koyuyor. Bu yüzden de eğer marka değeri oluşturmak istiyorsanız karton çantaya harcadığınız maliyeti kısa soluklu düşünmemeli, uzun süre reklamlarınızı yayamaya yardımcı olacak bir yatırım olarak görmelisiniz.

Karton çantaların kullanım oranı son yıllarda çok daha artmış bulunuyor. Özellikle naylon poşetlerin yasaklanması ve ücretlendirilmesi tüketicilerde karton çantalara ilgiyi arttırmıştır. Bu da reklam yüzünün daha fazla görünür olması anlamına geliyor. Elbette bütün bunlar yanında karton çantaların tamamen geri dönüşüme tabi olduğunu, doğaya ve insan sağlığına herhangi bir zararının olmadığı gibi yeniden işlenip kullanılabildiğini de unutmamak gerekir. Bu yüzden geleceğe daha yaşanılabilir bir doğa bırakmak için de karton çantaların etkisi büyüktür.

Baskılı Karton Çanta Modelleri

Baskılı karton çanta hemen her türlü tasarlanıp üretilebilmektedir. Bizler bu alanda çok geniş bir seçenek sunuyoruz. En çok tercih edilenler ise yatay, dik, körüklü, körüksüz baskılı karton çanta modelleri oluyor. Malzeme olarak genellikle Amerikan Bristol, kroma karton, Kraft ya da kuşe tercih ediliyor. Kalınlık, çantanın gramajına göre değişiyor ve kalınlık arttıkça çantaların dayanıklılığı ve sağlamlığı da artıyor. İsteğe göre tek yüzeye ya da çift yüzeye, hatta yanlara dahi baskı yapılabiliyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara