Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Özel Baskılı Karton Çanta

10.03.2020
2.959
Özel Baskılı Karton Çanta

Özel Baskılı Karton Çanta

İşletmeler tarafından en çok tercih edilen çanta modelleri içerisinde yer alan ürünlerdir. Alışveriş süreci sonrası eşyalarınızın kaliteli ve eşsiz bir şekilde taşınması için karton çantalar büyük roller üstlenirken bu ürünlerin işletmenizin logosu ile tasarlanmış olması sizlerin reklam ve marka itibarınızın belirlenmesinde de etkili olacaktır.

Özel baskılı karton çanta çeşitleri bu yönden sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Sizlerde Çanta Fabrikası olarak bizlerden bu konuda destek alabilir, kendi işletmenizin logo tasarımları, istediğiniz şekilleri içeren ürün yapıları ile gerekli hizmetleri sağlayabilirsiniz. Baskılı karton sayesinde hem işletme itibarınız yükselecek hem de müşterileriniz daha yüksek kaliteye sahip hizmetler alacaktır.

Özel Baskılı Karton Çanta Ürünlerimiz ve Özellikleri

Özel baskılı karton çanta çeşitleri içerisinden sizlerde istediğiniz ürün modelini seçebilir, farklı ebatlar, farklı kesim modelleri, yatay veya dikey çanta yapısı, ipli tutma kısımları sayesinde ihtiyacınızı karşılayacak olan çantayı belirleyebilirsiniz. Çanta yapısının belirlenmesi ardından üzerine yapılacak olan özel baskı modelini belirlemekte, sağlam bir basım kalitesi ile bu baskıları karton çanta üzerine basım işlemi yapmaktayız.

Karton çanta modellerimiz hem şık, hem kaliteli, hem de dayanıklılığı yüksek ürünlerdir. Naylon poşet ve çantalara nazaran çok daha uzun ömürlü olmakla beraber, kullanıcıda ürün kullanım isteğini de arttırmaktadır.

En Uygun Fiyatlar ile Sunulan Özel Baskılı Karton Çantalarımız

Özel baskı işlemi uygulamış olduğumuz bu çanta modelleri alışveriş süreci sonrasında reklamınızın sadece işletmenizde değil, tüm kullanım süreci boyunca hatırlanmasında etkili olmaktadır. Bu satış oranlarınızda ve marka değerinizin yükselişini de etkilemektedir. İşte bu gibi avantajları da beraberinde sunan bu özel baskılı karton çanta modellerini bizlerden satın alabilirsiniz. Çanta kalitesi bakımından da yüksek kalite standartları içeren ürünler ile hizmet aktarmaktayız.

Özel baskı işlemi yapmış olduğumuz çantalarımız sizlere spesifik ürünler olarak ortaya çıkmaktadır. İşletme, ürün ve diğer alanlardaki reklam ve itibar konumunuzun daha kalıcı bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Çanta Fabrikası olarak vermiş olduğumuz bu hizmet sürecinde sizlerde bizleri tercih edebilir, profesyonel bir süreç eşliğinde sunmuş olduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara