Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

Karton Poşet Fiyatları İstanbul

10.03.2020
2.063
Karton Poşet Fiyatları İstanbul

Karton Poşet Fiyatları İstanbul

Karton poşet en çok tercih edilen ambalaj ürünlerinden birisidir. Naylon poşetlerin ve çantaların ücretli olmasıyla karton poşetlere olan ilgi daha bir artmıştır. Gerek promosyon ve tanıtım için verilir gerekse alışveriş yapan müşteriye satın aldıkları ürünleri içerisine koymaları için verilir. Fakat hiçbir zaman tek kullanımlık değillerdir. Başarıyla tasarlanmış ve kaliteli şekilde üretilmiş bir karton poşet müşteriler tarafından tekrar tekrar kullanılmaya devam eder. Bu bakımdan müşterilerinizin sunmuş olduğunuz karton poşetleri günlük hayatta da kullanmaya devam edeceklerini unutmamak gerekir. Bu yüzden karton poşet fiyatları İstanbul genelinde sadece ürün satışınıza yönelik bir maliyet değildir. Aynı zamanda bir pazarlama aracı olarak düşünmek, sürekli reklam yüzünüz olacaklarını akıldan çıkarmamak gerekir.

Marka Bilinirliğine Katkı Sunan Karton Poşetler

Karton poşetler insanlar arasında karton çanta ya da kâğıt çanta olarak da biliniyor. Araştırmalar insanların karton poşet hediye eden yerlerden alışveriş yapma eğilimlerinin daha yüksek olduğunu gösteriyor ve ürünlerini karton poşetlerde takdim eden markaların daha kaliteli olduğu yönünde bir algı var. Bu yüzden de müşterilerinizi birer reklam yüzünüze dönüştürmek, karşılıklı sadakati güçlendirmek istiyorsanız tercihinizin mutlaka kaliteli karton poşetler olmasında fayda var. Bu sayede müşterileriniz günlük hayatta da çantalarınızı kullanmaya devam edecekler, gittikleri her yere sizin reklamınızı taşıyacaklar ve bilinirliğinizin artmasına aracı olacaklardır. Bizler karton poşet fiyatları İstanbul genelinde en uygun maliyetle sunmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyor, birinci sınıf malzeme ve işçilikle üretimler yapıyoruz.

Üretim Detayları ve Karton Poşet Fiyatları

Karton poşet fiyatları İstanbul genelinde çeşitli parametrelere göre değişir. Öncelikli olarak üretim esnasında kullanılacak malzemenin kalitesi fiyatı değiştirir. Yine sipariş verilecek poşet adedine göre ve poşetlerin ebatlarına göre de fiyat farklı oluşur. Bizler istenen kalitede, istenildiği kadar adette imalatlar yapabiliyoruz. İp ve iç astarlar gibi detaylarla tasarımlarımızı daha da güçlendirebiliyor, daha fazla ağırlığı rahatlıkla taşıyabilecek hale getiriyoruz. Her renk ve desende mevcut olan karton poşetlerimize marka, firma yazısınız, logosunu, iletişim bilgilerini ve diğer bütün detayları baskılayabiliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara