Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No : 8/2 Sancaktepe/İSTANBUL
trende

karton poşet fiyatları

10.03.2020
2.267
karton poşet fiyatları

Estetik ve Kaliteli Karton Poşet Fiyatları

Poşet dendiği zaman ilk akla gelen, yakın zamana kadar, plastik poşetlerdi. Fakat plastik poşetlerin ücretlendirilmesiyle birlikte bu alanda uzun yıllardır var olan karton poşetler yeniden revaç kazanmıştır. Karton poşetlerin hammaddesi karton olduğu için son derece doğal, doğaya ve insan sağlığına herhangi bir zararlı etkisi olmayan ürünlerdir. Oysa plastik doğada çözünümü uzun yıllar aldığı ve toprağa, suya, havaya zararları olduğu için yönetmelik olarak kullanımının azaltılması için ücretli yapılmıştır. Zamanla daha da azaltılarak tamamen piyasadan kaldırılması gündemdedir. Firmamız bu alanda uzun yıllardır hizmet vermekte, çevre dostu ürünler geliştirme çabasında bulunmakta ve en uygun karton poşet fiyatları ile fark oluşturmaktadır.

Karton Poşet Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Karton poşetler estetik olarak da son derece hoş durmakta, markaların, işletmelerin prestijini yansıtması bakımından da olağanüstü başarı göstermektedir. Üzerine baskı yapılması, kurum isminin, logonun, mesajın basılabilmesi gibi avantajlarıyla da çok daha özel bir ürün haline gelmektedir. Üstelik yansıttığı kaliteye nazaran karton poşet fiyatları da son derece uygundur. Firmamız kaliteyi uyguna sunma ilkesiyle ihtiyacınız olan karton poşetleri kişiye özel tasarlamakta, süreci baştan sona sizlerle birlikte yürüterek ortaya tam da istediğiniz gibi bir ürün modelinin çıkmasını sağlamaktadır. Üzerine firmanıza ya da markanıza ait bütün yazıları, görselleri basabiliyor, farklı boyutlarda, her renkte üretim yapabiliyoruz. Bu da sahip olacağınız karton poşetlerin benzersiz olmasını sağlıyor.

Güçlendirilmiş Karton Poşet Fiyatları

Karton poşetlerle alakalı çoğu kişinin aklına takılan konulardan birisi ne kadar dayanıklı olduklarıdır. Bu tamamen ürünün üretim ve tasarım kalitesiyle alakalıdır. Kaliteli kartonlar kullanıldığı taktirde son derece dayanıklı olabilmekte, hatta taşınması güç ürünler için gücendirme çalışmaları dahi yapılabilmektedir. Askılarla, çeşitli aparatlarla karton çantaların içerisine çeşitli güçlendirmeler eklenebilmekte, bu da ürünlerimizin çok daha fazla ağırlıkları taşıyabilmesine imkan vermektedir. Çok uygun karton poşet fiyatları ile sahip olacağınız modelleri dilerseniz güçlendirme isteyebilirsiniz. İsterseniz farklı ebatlarda, boyutlarda, tasarımlarda tercih yapabilir, hizmet verdiğiniz sektöre özel ürünler geliştirmemizi talep edebilirsiniz. Güçlü altyapımız ile bütün talepleri rahatlıkla karşılıyor, çözüm ortağınız oluyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DOĞRU YERDESİNİZ, ARKANIZA YASLANIN Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin BİZİ ARAYIN
Tıkla Ara